אסטרטגיה וחדשנות

אסטרטגיה עסקית

אסטרטגיה עסקית

יעוץ באסטרטגיה עסקית הוא מתחומי ההתמחויות העיקריים של חברת טקטרנדס. 
האסטרטגיה עסקית מגדירה את מטרות העסק, מתווה וממפה את הדרכים והשלבים להשגתם, תוך התבססות על ניתוח הסביבה העסקית, ניתוח יכולות ומשאבים של העסק לצורך מתן מענה לאיומים והזדמנויות.

המטרה באסטרטגיה עסקית היא יצירת בידול בשוק רווי התחרות . זאת ע"י ביצוע הפעולות או המוצרים בדרך מהמתחרים. אסטרטגיה עסקית היא התשתית עליה נבנית התוכנית העסקית, על כן חשיבותה הרבה בראיית העסק לטווח הקצר והטווח הארוך.
היעוץ בתכנון האסטרטגיה העסקית מתבסס על עבודת צוות אשר בה שותפים צוות המנהלים המוביל של העסק ואנשי חברת טקטרנדס.

מהלך יעוץ האסטרטגיה העסקית כולל:

  • בניית האסטרטגיה הכוללת של הארגון
  • הגדרת חזון של החברה
  • הגדרת הסביבה העסקית
  • איתור איומים והזדמנויות, עוצמות וחולשות
  • יצירת צוותי עבודה למעקב יישום האסטרטגיה תוך שימוש ב BSC
  • תכנון האסטרטגיה ברמת הפונקציות העיקריות

מתי יש צורך באסטרטגיה עסקית

עסק המעוניין להתרחב לשווקים חדשים, להכניס מוצרים חדשים, שרותים חדשים, או נמצא בהתמודדות עם משבר, שינוי מהותי בסביבה העסקית – יעוץ אסטרטגי יוכל לתרום רבות.

יישום האסטרטגיה עסקית בארגונים, חברות ועסקים

לטקטרנדס יש ניסיון עשיר בתחום היעוץ האסטרטגי אותו צברה בשנות פעילותה הארוכות במגזרי השרותים, התעשייה, המסחר וגופים ממשלתיים.
טקטרנדס נמצאת תמיד עם יד על הדופק ויודעת לנתב את לקוחותיה בהצלחה במציאות עסקית, תנאי שוק, דרישות רגולטוריות ותנאים גיאופוליטיים המשתנים תדיר, כל זאת תוך מתן שרותי ייעוץ מקצועיים אחראיים ויעילים.
במהלך היעוץ האסטרטגי טקטרנדס משלבת מומחים מתחום התכנון האסטרטגי מומחים מעולם הפיננסים, שיווק, תפעול, מערכות מידע, בהתאם לאופי הפעילות העסקית של הלקוח וצרכיו.

במהלך היעוץ האסטרטגי אנו שמים דגש ביישום האסטרטגיה עסקית על השלמת המעגל התכנוני עבור יחידות פונקציונליות בחברה או העסק, זאת על ידי גזירת תכנון אסטרטגי עבורן מתוך האסטרטגיה העסקית הכללית, הקמת מנגנוני בקרה, מדידה ועדכון לצורך מעקב אחר יישום התוכנית הכוללים בין השאר יישום שיטת ה Balance Scorecard – ויישום פעולה מתקנת ברמת הפונקציה הארגונית וברמת העסק.

תהליך תכנון  אסטרטגיה עסקית נעשה באופן מתודי ומהיר המאפשר להפיק תוכנית עסקית מגובשת הכוללת תוכנית עבודה ליישום המלווה ביעדים ומדדים.

טקטרנדס מתמחה באסטרטגיה עסקית בתחומי: אסטרטגית צמיחה, חדשנות, פיתוח ארגוני, מיזוגים ורכישות, אסטרטגיה שיווקית, פיתוח DNA חדשני לעסק.

תחומים נוספים הקשורים לאסטרטגיה עסקית

תכנון אסטרטגיה עסקית
תכנון אסטרטגיה עסקית
תוכנית עסקית
תוכנית עסקית
Scroll to Top