שיווק

ייעוץ בשיווק עסקי

 ייעוץ בשיווק עסקי נועד לעזור לעסק לחבר תכנית אסטרטגית לשיווק העסק, אשר תאפשר ליצור יתרון תחרותי על המתחרים, המתבטא בהעדפת מוצרי העסק או שרותיו. תכנית לשיווק עסקי נגזרת  מתוך האסטרטגיה הכללית של העסק ולעתים גם משלימה אותה. ניסיונה של טקטרנדס במתן ייעוץ שיווקי סייע רבות ללקוחותיה בקידום עסקיהם.

טקטרנדס פועלת בתחום היעוץ בשיווק עסקי משנת 1987 ומסייעת לחברות וארגונים מהמגזרים השונים.
ככל שתחום השיווק מתפתח  בתפיסות ופלטפורמות חדשות ומאתגרות – אנו מפתחים את יכולות הייעוץ השיווקי שלנו על מנת להתאימם למציאות ולספק כלים יצירתיים ומעשיים ללקוח.

בתהליך הייעוץ נבנית תכנית שיווק המגדירה אמצעי שיווק נכונים המתאימים ותפורים לעסק עצמו. עבור עסקים קטנים-בינוניים, ייעוץ בתחום זה עושה את ההבדל בין דשדוש במקום לצד מתחרים גדולים, להפיכת מתחרה ראוי.

שיווק עסקי אינו פשוט ודורש תכנון רציני אשר מכוון ליעדים. גם המקצוענים ביותר יכולים לתהות מאיפה מתחילים. במידה והעסק שלך זקוק לזריקת אנרגיה, במידה וברצונך לשווק את שירותיך לקהל יעד חדש או להרחיב את קהל היעד הקיים, במידה ומטרתך גידול ברווחים וישנה תחושה שהפוטנציאל של העסק לא מנוצל, ייעוץ שיווקי הוא פתרון שיהפוך רצון ופוטנציאל למציאות.

הפעילות שלנו בשיווק עסקי מתמקד:

 • תכנון אסטרטגיה שיווקית
 • תכנון, בדיקת נישות ניתוח סקרי שוק וקבוצות מיקוד
 • תכנון תמהיל מוצרים מחירים והמחרה
 • תכנון שיווק ומכירות
 • תכנון מדיניות ההפצה
 • תכנון אסטרטגיית שיווק באמצעות האינטרנט
 • תכנון השיווק לחברות הזנק וחברות בהקמה

מרכיבי אסטרטגיה שיווקית

 האסטרטגיה השיווקית של העסק באה לידי ביטוי בתכנית עבודה המגדירה את יישום היעדים והמטרות שהוגדרו. 

 • בעת בניית תכנית שיווקית ישנה חשיבות רבה לבניית החזון העסקי שיגדיר ויכוון את האמצעים והדרכים בהם הכי נכון לעשות שימוש בכלים השיווקיים ובאילו יעדים יש לעמוד.
 • זיהוי איומים והזדמנויות בשוק או בשווקים רלוונטיים – חשוב לאתר הזדמנויות עסקיות לשותפויות שונות בתחום השיווק על מנת למצוא משקיעים פוטנציאלים, להשתמש בכלים שהשותפות יכולה לספק על מנת ליצור בידול, למתג את העסק בצורה יעילה, לפנות לערוצי שיווק חדשים ולהשתמש בטכנולוגיות מדיה יעילות.
 • מעקב אחר מתחרים מתוך מטרה להקדים אותם באיתור אפשרויות להגדלת תועלות ותרומה ללקוח ויישומם המהיר.
 • פיתוח מוצרים ושירותים חדשים – שלב קריטי בתהליך שיווק, על מנת ליצור אסטרטגיה שיווקית חדשנית ועדכנית עבור קהל היעד הרלוונטי. חדשנות ופיתוח עוזרות במיתוג חברה והפיכת העסק לגורם משמעותי בתחרות בשוק.
 • ניתוח מגמות חברתיות וכלכליות, ניתוח דוחות פיננסים של חברות ציבוריות מתחרות ומעקב אחר הצהרות של מנהלים ודירקטורים של ארגוניים מתחרים.
 • סקרי צרכנים כמותניים ואיכותניים, תצפיות אחר התנהגות צרכנים וקבוצות מיקוד.

תפקיד טקטרנדס יעוץ וניהול בתהליך הייעוץ לשיווק העסק 

ייעוץ לשיווק עסקי מקנה כלים וליווי בתחומים בהם שינוי ושיפור קריטיים להשגת היעדים של העסק. טקטרנדס מנוסה בבניית תכניות שיווקיות עבור עסקים מסוגים שונים, לכן אנו יודעים אלו שאלות בעל העסק צריך לשאול את עצמו, מהו המידע קריטי ורלוונטי לשם ניתוח ובניית תכנית מסודרת ובת השגה וכן ביצירת תמונת מצב מקיפה שמשקפת את מה שקורה בשטח ואשר יכולה להצביע על כשלים.
באופן זה, טקטרנדס לומדת את העסק באופן מועיל ונכון, ואת המוצרים והשירותים שהעסק מספק.
בניית התכנית האסטרטגית השיווקית ספציפית ליעדים ולמצב העסק, אין נוסחה קבועה בה אנו משתמשים לכל העסקים, כך אנו נוחלים הצלחה רבה עבור מספר רב של לקוחות.
לטקטרנדס צוות מומחים רב תחומי שמתעדכן בשינויים החלים בתחום השיווק. צוות המומחים שלנו מנתחים את התחרות והסיגמנטים השונים בשוק ממגוון רחב של זוויות ופלטפורמות וכך מציעים תכנית עבודה יסודית.
לטקטרנדס ניסיון עשיר במחקרי שוק, אשר להם תפקיד מכריע, המנחה את האופן בו נבנית התכנית השיווקית. המחקר מאפשר לבחון אילו שינויים נדרשים ספציפית בתחום בו העסק מתמקד ובמוצריו. כך ניתן להבין את צרכי קהל היעד על הצד המהימן ביותר. 

מה נדרש מהלקוח

 על מנת ליצור תהליך מוצלח ולהגיע לתוצאות המבוקשות, נדרש שיתוף פעולה מהלקוח בהיבטים ודרכים שונות. חברת ייעוץ מתבססת על מידע רב ומגוון בעת הענקת כלים ובניית תכנית ללקוח. על כן, נדרש מהלקוח שיתוף פעולה באיתור מידע שונה וחשיפה לסוגים שונים של מידע, שחלקם יכולים להיות רגישים. בנוסף, על מנת לא למשוך את הלקוח ולהאריך את התהליך, חשובה זמינות הלקוח ופינו זמן לצורך סדרת פגישות ומענה על שאלות שיתעוררו לאורך התהליך.

למה דווקא טקטרנדס

 • לנו וותק וניסיון עשיר של מעל ל 30 שנה של הצלחות עבור לקוחותינו.
 • יש לנו הצלחות מוכחות בתחום בניית תוכניות שיווק ואסטרטגיה שיווקית לחברות ועסקים קטנים וגדולים.
 • הייעוץ הניתן על ידינו מבוסס על עבודה של צוות מומחים מגוון ומנוסה, כך שאנו יודעים כיצד לבנות תכנית שיווקית אפקטיבית שמביאה לתוצאות ועלייה ברווחים.
 • הניסיון שלנו מוכח בשטח, חילצנו חברות רבות מקשיים וכשלים, בעזרת תוכניות שיווקיות אפקטיביות מתאימות לצרכים וליכולות.