אסטרטגיה עסקית

יעוץ באסטרטגיה עסקית

יעוץ באסטרטגיה עסקית הוא מתחומי ההתמחות העיקריים של חברת טקטרנדס.

מהלך התכנון האסטרטגי מתבסס על עבודת צוות אשר בה שותפים צוות המנהלים המוביל של הלקוח ואנשי חברת טקטרנדס. מהלך התכנון כולל:

  • בניית האסטרטגיה הכוללת של הארגון
  • הגדרת חזון
  • הגדרת הסביבה העסקית
  • איתור איומים והזדמנויות, עוצמות וחולשות
  • יצירת צוותי עבודה למעקב יישום האסטרטגיה תוך שימוש ב BSC
  • תכנון האסטרטגיה ברמת הפונקציות העיקריות

מהי אסטרטגיה עסקית

אסטרטגיה עסקית מגדירה את מטרות העסק, מתווה וממפה את הדרכים והשלבים להשגתם, תוך התבססות על ניתוח הסביבה העסקית, ניתוח יכולות ומשאבים של העסק לצורך מתן מענה לאיומים והזדמנויות.

אסטרטגיה עסקית נכונה לכל עסק או חברה – מעסק קטן ועד לחברות גלובליות.

עסק המעוניין להתרחב לשווקים חדשים, להכניס מוצרים חדשים, שרותים חדשים, או נמצא בהתמודדות עם משבר, שינוי מהותי בסביבה העסקית – יעוץ אסטרטגי יוכל לתרום רבות.

תרומתה של טקטרנדס ביישום אסטרטגיה עסקית 

לטקטרנדס ניסיון עשיר בתחום התכנון האסטרטגי אותו צברה בשנות פעילותה הארוכות במגזרי השרותים, התעשייה, המסחר וגופים ממשלתיים.
טקטרנדס נמצאת תמיד עם יד על הדופק ויודעת לנתב את לקוחותיה בהצלחה במציאות עסקית, תנאי שוק, דרישות רגולטוריות ותנאים גיאופוליטיים המשתנים תדיר, כל זאת תוך מתן שרותי ייעוץ מקצועיים אחראיים ויעילים.
במהלך הייעוץ האסטרטגי טקטרנדס משלבת מומחים מתחום היעוץ והתכנון האסטרטגי, מומחים מעולם הפיננסים, שיווק, תפעול, מערכות מידע, בהתאם לאופי הפעילות העסקית של הלקוח וצרכיו.

אנו שמים דגש אסטרטגיה עסקית על השלמת המעגל התכנוני עבור יחידות פונקציונליות בחברה או העסק

זאת על ידי גזירת תכנון אסטרטגי עבורן מתוך האסטרטגיה העסקית הכללית, הקמת מנגנוני בקרה, מדידה ועדכון לצורך מעקב אחר יישום התוכנית הכוללים בין השאר יישום שיטת ה Balance Scorecard – ויישום פעולה מתקנת ברמת הפונקציה הארגונית וברמת העסק.

תהליך תכנון  אסטרטגיה עסקית נעשה באופן מתודי ומהיר המאפשר להפיק תוכנית עסקית מגובשת הכוללת תוכנית עבודה ליישום המלווה ביעדים ומדדים.

טקטרנדס מתמחה באסטרטגיה עסקית בתחומי: אסטרטגית צמיחה, חדשנות, פיתוח ארגוני, מיזוגים ורכישות, אסטרטגיה שיווקית, פיתוח DNA חדשני לעסק.